Упаковка для 50-метрової піци на День міста у Дніпрі

05.09.2022

12 вересня 2020 року в Дніпрі було встановлено Національний рекорд з випікання найбільшої піци в Україні. Приготуванням займалися 12 кухарів із ресторанів міста. У начинку увійшли мисливські ковбаски, грудинка, сир моцарелла та томатний соус. Довжина піци становила рівно 52 метри, а вага – 120 кг. Святкування закінчилося частуванням усіх бажаючих дніпрян найсмачнішою піцею-рекордсменкою.

«Компанія ТОВ Івентус Груп є великим виробником та постачальником пакувальних матеріалів по всій території України. Ми працюємо з багатьма підприємствами харчової промисловості. Тому, коли наші партнери заявили про амбітну мету встановити новий рекорд Гінесса – ми з радістю погодилися взяти участь та надати всю необхідну упаковку для цього заходу.

У світі упаковка є значною складовою кожного продукту. Вона демонструє презентабельний вигляд, просуває торгову марку виробника. І найголовніше – виконує захисну функцію, забезпечуючи безпеку продукту, що на сьогодні є особливо актуальним», – розповіла директор з розвитку ТОВ «Івентус Груп» Ірина Головатая на прес-конференції «Інформатор».

Фотозвіт про захід