Плівка для гарячого столу

05.09.2022

Плівка для гарячого столу це одна з тих корисних дрібниць, які стали необхідними в сучасному світі. Її можна зустріти у супермаркетах, ресторанах, кафе – скрізь, де потрібно запакувати продукти харчування. З’явившись як альтернатива поліетиленовим пакетам та паперу, ПВХ-плівка завоювала величезну популярність завдяки зручності використання та невисокій вартості. За допомогою цього матеріалу та «гарячого столу» підприємства громадського харчування швидко та просто пакують готові страви, сири салати. У неї зручно загортати і заморожені продукти, продовжуючи термін придатності. Стретч-плівка ПВХ це ідеальний спосіб для фасування ковбас, риби, нарізок, м’ясних та хлібобулочних виробів. Такий матеріал випускається в рулонах, стандартних розмірів та успішно використовується в харчовій промисловості для додаткової герметизації картонних коробок.

Особливості харчової стретч плівки ПВХ для гарячого столу

Стретч-плівка з полівінілхлориду призначена для пакування продуктів харчування на спеціальному обладнанні. Тим не менш, плівка пвх для гарячого столу підходить і для ручного застосування: фасування продуктових товарів провадиться за допомогою підкладки зі спіненого полімеру або пластику. Матеріал безпечний для здоров’я, не виділяє шкідливі речовини при нагріванні або при контакті з їжею. Але зізнання унікальна плівка отримала за свою особливу властивість. Ця ПВХ-плівка має відмінну адгезію. Саме завдяки такій здатності зчеплення вона легко фіксується без додаткових кріплень. До її переваг можна віднести:

  • висока розтяжність;
  • гігієнічність;
  • естетичність;
  • невелику ціну;
  • простість експлуатації;
  • газо- та повітропроникність;
  • підвищена міцність на розрив;
  • стійкість до агресивних середовищ (зокрема жири та олії);
  • термостійкість (витримує розігрів у мікрохвильовій печі);
  • збереження властивостей при негативних температурах.

Незважаючи на те, що плівка здатна випускати вуглекислий газ та пар, вона залишається непроникною для бактерій. Це сприяє тривалому збереженню продуктами свіжого вигляду та смакових якостей. До того ж, прозора та блискуча PVC стретч-плівка надає привабливого вигляду запакованому товару, вигідно підкреслюючи його колір та форму.

Стретч плівка ПВХ для гарячого столу: універсальна та зручна

Практичний та недорогий матеріал давно популярний за кордоном. Завдяки унікальним властивостям, ПВХ-плівка має «дихаючий» ефект. Це сприяє продовженню терміну зберігання продуктів. Висока газопроникність перешкоджає псуванню товару, утворенню конденсату, «запітнінню». Це особливо актуально, коли потрібно запакувати продукти в гарячому стані. Такий варіант затребуваний у кафе, оптово-роздрібних мережах, птахофабриках, кондитерських цехах, хлібопекарнях.
При фасуванні продуктів може застосовуватися гарячий стіл для пакування стрейч плівкою ПВХ. Це професійне обладнання, яке дозволяє швидко загорнути продукти у ручному, напівручному або повністю автоматичному режимі. За рахунок «липкості» упаковка досить надійно утримується на місці, а зварювач плівки гарячого столу додатково приварить один до одного її шари. Така обережність запобігатиме випадковому або навмисному розкриттю розфасовки покупцями в торговому залі. Гарячий стіл простий у роботі та може підключатися до звичайної електромережі. Все, що потрібно, щоб розпочати процес упаковки, це рулон спеціальної стретч-плівки, який можна придбати в компанії ТОВ «Івентус Груп».