Підкладки для вакуумних пакетів

05.09.2022

Підкладки для вакуумних пакетів – це матеріал сучасної технології упаковки. Ламінований товстий картон може використовуватися при упаковці будь-яких продуктів харчування:

 • солодкості;
 • сира;
 • м’ясних напівфабрикатів;
 • фруктів;
 • риби та морепродуктів;
 • нарізки ковбас;
 • готових порційних страв.

Жорсткість підкладеного матеріалу дозволяє уберегти товар від деформації при відкачуванні повітря. Такі вставки зміцнюють саму упаковку, надають естетичності товару, що демонструється.

Наша компанія може запропонувати ламіновані підкладки для вакуумних пакетів різних форм, розмірів та призначення. Ця невелика, але важлива деталь здатна збільшити продажі та мінімізувати збитки від псування продукції.

Практичне «срібло» та «золото»

Запаяні вакуумні пакети з жорсткою підкладкою створюють умови збільшення термінів зберігання харчової продукції. Це найпопулярніший варіант для упаковки продуктів харчування, що швидко псуються. Для виготовлення підкладки використовують вологостійкий тип картону, який ламінують металізованою плівкою. Ламінований шар забезпечує картонній основі захист від впливу солей, пекучих спецій та інших речовин, що виділяються м’ясними та рибними делікатесами, підвищує гігієнічність упаковки. Такий варіант має жировологостійкі властивості, не розшаровується від впливу м’ясних або фруктових соків, стійкий до інгредієнтів у складі напівфабрикатів.

Ламінація може бути різних кольорів. Зустрічаються вкладки білого, срібного, перлинного, золотистого або чорного кольору, матові або глянсові. Найбільш популярними є «срібло» та «золото»: «рекламна» функція також важлива для упаковки, а золотисте або сріблясте тло надають нарізній продукції привабливого, апетитного вигляду. Ці кольори вигідно підкреслюють делікатесні нарізки, філе, кондитерські вироби і більш привабливі для ока покупця.

Металізовані підкладки для вакуумних пакетів не містять шкідливих речовин, не передають вмісту сторонніх запахів та смаків. Крім того, фольгований шар має відбивну властивість, створюючи в пакеті ефект термоса. Поверхня не реагує із продуктами, не злипається із нею. Тому продукція легко та зручно відокремлюється від вкладиша при розтині.

Підкладки для вакуумних пакетів: зручно та вигідно

У каталозі компанії ТОВ «Івентус груп» представлені ламіновані підкладки для вакуумної упаковки, виготовлені з щільного картону (515г/кв. м), товщиною 1 мм. Ламінацію з металізованого поліпропілену роблять із двох сторін: з одного боку золотого кольору, з іншого – срібного. Цей практичний крок підвищує стійкість основи до намокання, що дозволяє довше зберегти презентабельний вигляд.

Застосування таких підкладок служить як продовження терміну придатності товару і залучення купівельного інтересу товару. До переваг використання цих вкладишів ставляться:

 • можливість пакувати м’які та крихкі продукти у вакуумний пакет;
 • компактність упаковки, що полегшує транспортування та складування;
 • спрощення технологічного циклу пакування продукції;
 • підвищення продуктивності автоматизованих пакувальних ліній.

Все це дозволяє підвищити продуктивність процесу, і скоротити витрати на пакування, перевезення та зберігання. Тому торгові чи харчові підприємства воліють купити підкладки для вакуумних пакетів та отримати прибуток за рахунок економії коштів та збільшення продажів. Недорогий та корисний елемент упаковки зручно та вигідно придбати у компанії-виробника ТОВ «Івентус Груп».