Пакування зелені для продажу

19.12.2022

Пакування зелені для продажу дозволить довше зберегти свіжий та презентабельний вигляд ніжного продукту. Будь-якої пори року така вітамінна добавка – бажаний інгредієнт для салатів та інших страв. Завдання виробника та продавця донести цей товар до покупця у кращому вигляді, зберігши його корисні якості. Адже не секрет, що споживач насамперед звертає увагу на найбільш привабливу живу зелень.
Для продажу свіжого зеленого товару використовують спеціальну упаковку у вигляді прямих, конусоподібних та трапецієподібних пакетів із харчової плівки. Вона виготовляється з міцного, гігієнічного матеріалу, що має потрібні властивості для продовження терміну зберігання продукту та інших корисних якостей. Таке пакування від ТОВ «Івентус Груп» допоможе довше зберегти свіжість зелених вітамінів та їх товарний вигляд. А також – спростити відвантаження цього продукту для оптових покупців та розкладку у торговому залі, збільшуючи ефективність продажів.

Пакування зелені для продажу в Україні: зручно та недорого

Салат, цибуля, базилік та інша зелень не втратить своїх смакових якостей, аромату та соковитості, якщо їх правильно упаковати. Одним із оптимальних способів це зробити – використовувати поліпропіленові пакети, суцільні або з перфорацією. Вони чудово впораються із завданням, а їхня невелика ціна дозволить заощадити бюджет.
Поліпропілен – один із найпопулярніших пакувальних матеріалів у харчовій промисловості. Він нешкідливий для здоров’я, не вступає в реакцію з продуктами, стійкий до кислот, жирів, лугів. Якісно виготовлені з цього полімеру пакети для фасування зелені:

  • стійкі до температурних перепадів;
  • не втрачають властивості при зберіганні в холодильнику;
  • зберігають привабливий вид продукту під час транспортування та продажу;
  • дозволяють товару довше залишатися свіжим;
  • забезпечують захист від забруднень, води, пилу;
  • запобігають пошкодженню стебел;
  • мають естетичний вигляд, міцні шви;
  • дозволяють розглянути товар.

Демократична ціна від виробника робить вибір такого типу упаковки для зелені найкращим варіантом.

Дихаючі пакети для продажу свіжої зелені

Щоб зелений продукт довго не в’янув, виглядав свіжим та живим, використовують пакети для зелені з перфорацією. Ці маленькі отвори, що частково або по всій площі покривають поверхню упаковки, надають матеріалу «дихаючий» ефект. Завдяки газообміну товар довше не псується, не з’являється конденсат, немає неприємних запахів. Для кожного типу продуктів можна підібрати оптимальний вид перфорації:
● великі отвори (діаметр 5-8мм);
● мікроперфорація (гольчасті проколи від 0,5 мм).
При цьому упаковка не втрачає міцності та залишається стійкою до несприятливих впливів навколишнього середовища, зберігає бар’єрну функцію. Перфорація сегментами допомагає краще регулювати циркуляцію повітря, створюючи сприятливі умови для зберігання та продажу зелені. Розміри мікропроколів дозволяють розмістити на 1 кв. см до 12 отворів.
Фасувальні пакети для зелені на продаж від надійних виробників забезпечать максимальну безпеку зеленого продукту від моменту збору до столу.
Якісну упаковку для продажу зелені вигідно замовляти оптом у каталозі компанії ТОВ «Івентус Груп».