Пакети для печива

05.09.2022

Пакети для пакування печива можуть мати різну форму, об’єм, виготовляються з різних матеріалів. Але найбільш практичним і популярним варіантом залишаються прозорі пакети, які максимально демонструють спокусливі ласощі. Хоча і тут є з чого вибрати. Достатньо заглянути в наш каталог, щоб переконатися в різноманітності асортименту.

Естетична, недорога та зручна упаковка допоможе продукції виділитися з аналогічних товарів, вплинути на рішення покупця придбати саме цей продукт.

Упаковка та солодкі особливості

Прозоре пакування підходить для всіх кондитерських виробів невеликого розміру. Цукерки, зефір, печиво, пряники, інші ласощі, розфасовані в пакети, будуть захищені від пилу та вологості, зручно згруповані за вагою, збережуть свою цілісність та аромат.

При виборі упаковки для печива потрібно враховувати їх особливості. Всю солодку продукцію можна умовно поділити на:

  • що містить тваринні та рослинні жири;
  • продукцію з малою кількістю жирів у складі.

Печиво, глазуроване шоколадом, випічка з кремовим прошарком або варенням потребують пакетів із властивостями плівки БОПП (поліпропілен). «Вологим» продуктам (кекси та рулети) або хрумким ласощам необхідний пакувальний матеріал з високою вологонепроникністю. Шоколадні вироби та солодощі з горіхами досить чутливі до світла. Для їхнього пакування краще використовувати матові пакети (перловий поліпропілен).

Незважаючи на те, що цукерки вже мають привабливу індивідуальну обгортку-фантик, їм теж необхідна естетично оформлена надійна упаковка. Так їх зручніше розмістити на вітрині або скомпонувати яскравий набір подарунковий з різних видів.

Для найніжніших і найтендітніших кондитерських виробів доцільно використовувати жорстку блістерну упаковку.

Пакети для печива: функціональність та зручність

Вибір типу пакувального матеріалу для печива залежить від цілей та способу розфасовки. Для тих, хто пакує ласощі у промислових масштабах, або для торговельних залів самообслуговування, оптимальний варіант – рулонна упаковка.

А для оформлення поодиноких крафтових або сувенірних солодощів наша компанія може запропонувати міні-версію пакетів шириною від 2,5 см.

Також для упаковки солодких покупок підходять:

  • пакет під запайку – абсолютна гарантія від несанкціонованого розкриття та розсипання продукції;< /li>
  • з донним фальцем (дном) – більш преміальний вигляд і більший обсяг продукції за меншого місця на полиці;
  • пакети для солодощів з кліпсою, зип-локом, клейкою стрічкою – забезпечують надійне багаторазове закриття упаковки;
  • пакети з печаткою – несуть інформацію рекламного характеру, просувають бренд, служать для святкового оформлення чи естетики;
  • дой-пак – привертає увагу своєю оригінальною формою, цікавий варіант для драже, гранульованих солодощів;
  • з бічними фальцями (складками) – має більшу місткість, ніж плоский, зручний для об’ємних кондитерських виробів.

При необхідності, пакети для солодощів можуть мати додаткові опції (європідвіс, перфорація, клапан). Також, зовсім необов’язково слідувати стандартним розмірам. А кольоровий флексодрук поєднає ефектне оформлення упаковки з рекламою компанії.

Зручні міцні пакети не додадуть ваги ласощам, при цьому чудово збережуть свіжість та аромат пряників та печива, шоколаду та карамелі, марципану та зефіру, а також інших солодощів.