Для якої продукції підходять прозорі пакети для пакування

05.09.2022

Пакети для пакування (у Харкові, Дніпрі чи іншому місті) – одне з найпопулярніших рішень для пакування продовольчих та непродовольчих виробів. Виробляючи товари або розфасовуючи їх у торговому залі, продавець та виробник зацікавлені у реалізації продукції. А покупець насамперед звертає увагу на зовнішній вигляд продукту. Зручне, легке, естетичне упакування швидше «умовить» відвідувача придбати товар. Міцні пакети для пакування, які здатні витримати певне навантаження і не приховують свого вмісту – найбільш звичний та економний спосіб упаковки. Плівка продовжує термін зберігання продукту, оберігає товар від забруднень та вологи, при цьому не впливає на вагу та вартість покупки. А її прозорість дозволяє споживачеві наперед візуально оцінити придбання.

Різні пакети для різних товарів

Розфасувальна прозора упаковка повсюдно використовується для реалізації продукції в супермаркетах, аптеках, у відділах побутової хімії та одягу, на ринках, у будівельних магазинах, кондитерських. Подати товар обличчям і при цьому не порушити пакувальний матеріал, уберегти виріб від псування – основна функція прозорих пакетів. Тому вони випускаються різних розмірів, форм та зі зручними пристосуваннями. В асортименті нашої компанії їх також є кілька різновидів. Кожен тип затребуваний певної категорії товарів. Крім звичайних пакетів, які зазвичай розміщені на стійках у магазинах, прозора упаковка може бути:

 • з європідвісом та нижнім/верхнім клапаном;
 • перфорованою;
 • з кліпсою, дозатором або zip-lock;
 • дой-пак (з дном);
 • призначеної під зварювання;
 • з центральним швом;
 • з клейкою стрічкою та клапаном;
 • без ручок та з ними;
 • іншої конфігурації.

Також пакет може мати інші доповнення. Наприклад, нанесена на поверхню корисна інформація (реклама, контакти, рецепти, склад). Прозорі пакети з логотипом зроблять бренд і товар впізнаваним, допоможуть розкрутці компанії, підвищать лояльність покупців.

Що упаковують у прозорі пакети?

Практично будь-який товар можна запакувати в пакет з відповідними бар’єрними характеристиками та розмірами. Для зручності продавця і покупця, виробники поміщають товари в прозору упаковку, що найбільше підходить для даної продукції.

 1. Пакети з мікроперфорацією (гольчастою перфорацією) призначені для товарів типу зелені, овочів , випічки, ковбас, в’яленої риби, а також використовуються для порційного варіння круп. Фасування з більшими отворами призначене для фруктів, одягу, іншої подібної продукції.
 2. Прозорі пакети під запайку зручні для розфасовки кондитерських виробів, продуктів для заморожування, різноманітних дрібниць (фурнітура, сувеніри), друкованої продукції (журнали, листівки).
 3. Упаковка з дозатором або застібкою zip-lock оптимальна для рідких або сипких товарів. Зіп-лок – практичне рішення при фасуванні такої продукції як горіхи, чай, спеції, будівельна дрібниця поштучно та на вагу. А ось основним «клієнтом» вікет-пакетів (з кліпсою) є хлібобулочні вироби. Хоча іграшки (м’які, набори кубиків) також часто поміщають під кліпсу.
 4. Прозорі пакети з липкою стрічкою та клапаном використовують для текстильної, канцелярської продукції, подарунків, поштових відправлень, гігієнічних засобів. Це зручний варіант для круп, макаронних виробів, інших сипучих продуктів, оскільки скотч дозволяє багаторазове закривання. Аналогічна упаковка невеликих розмірів, з європідвісом, відмінно підходить для дрібних товарів: бісер, сувеніри, канцелярія, набори гудзиків або шпильок.
 5. Упаковка з дном вдала для цукерок, сухофруктів, серветок або об’ємної поліграфії.

Більшість моделей прозорих пакетів є універсальними. І якщо є сумніви, який варіант є кращим – фахівці нашої компанії допоможуть визначитися з вибором.

Прозорі пакувальні пакети

Прозорі пакети для пакування в Києві та Україні загалом, це невід’ємний атрибут успішного бізнесу для торговельного підприємства та багатьох виробництв. Крім розфасовки товарів, вони мають інше застосування. Наприклад, флористи використовують таку упаковку з печаткою як декор до квіткових композицій. Великі міцні пакети must have для хімчисток та костюмерних. Цей пакувальний матеріал зручний для заморожування продуктів, а в термостійких кухарях запікають м’ясо та овочі. У порційних пакетиках відварюють крупи. Прозорі пакувальні пакети ідеальні для створення подарункових композицій та акційних комплектів.

В компанії ТОВ ІвентусГрупп можна купити пакети для пакування харчової і нехарчової продукції. Ми виробляємо пакети за розмірами замовника.