Металізовані пакети: сфери застосування

05.09.2022

Металізовані пакети з zip-lock – це вдале поєднання практичності та естетичності. Приємний металевий блиск надає виробу привабливості, а zip-замок дозволяє багаторазово відкривати та закривати пакет. Металізований матеріал стійкий до проколів, не пропускає вологу та ультрафіолет, надійно захищаючи вміст від їхнього впливу. Поверхня ідеально підходить для нанесення самоклеючих етикеток та рекламної інформації. Високі бар’єрні характеристики у поєднанні із зручним zip-lock дозволяють довше зберегти продукт, не впливаючи на його запах та смакові якості.

Переваги використання металізованих пакетів зіп

Металізована упаковка газонепроникна, а моделі із застібкою zip-lock (зіп-лок) забезпечують герметичність закриття. Сам замок є дві частини пластикової стрічки, які міцно фіксуються, зчіпляючись один з одним. Так сипкі продукти не відволожаться, а рідкі не проллються навіть якщо покупець уже почав користуватися продуктом. Пакети із zip-lock є оптимальним способом для зберігання та транспортування товарів із сильним запахом, «блокуючи» аромат усередині.

Для більшої практичності виробники використовують пакет дой-пак – металізований багатошовний (до 5) тип упаковки з дном. Продукцію в дойпак зручно розставляти на вітрині, а потім і на кухонній полиці або у ванній кімнаті. Мала вага та еластичність дозволяють зменшити витрати на транспортування, а барвисте оформлення привертає увагу покупців.

Застосування пакетів із зип-лок

Властивості та особливості металізованого пакету із багаторазовим замком zip-lock диктують і сферу його застосування. Упаковка відмінно підходить для розфасовки:

  • рідина (соки, молочні продукти);
  • товарів пастоподібної консистенції (джеми, соуси, сметана);
  • сипучої продукції (мелена кава, спеції);
  • сухофруктів, чіпсів та горіхів, кондитерських виробів;
  • мийних засобів та косметики (крем, рідке мило);
  • продукції з розділу побутової хімії;
  • товарів для тварин (туалетні наповнювачі, корм);
  • напівфабрикати (супова заправка).

Міцність, компактність, набір захисних функцій, привабливий для покупців дизайн, великий вибір розмірів та обсягів, а також простота розфасовки продовжують розширювати сферу застосування металізованих пакетів із zip-lock.